Odpowiedz do tematu
Szybki kredyt przez internet
zbigniew223
Gość

Dołączył: 17 Mar 2017
Posty: 1
Odpowiedz z cytatem
No jednak na naszym rynku jest wiele firm, które oferują różnego rodzaju pożyczki. Ja na przykład gdy mam potrzebe skorzystania z kredytu zawsze zaciagam opini moich znajomych, którzy juz w tym temacie siedzą. Np ostatnio moja koleżanka bardzo polecała mi firme AASA- tu macie link kredyty online w 15 minut , Alior która zaoferowała jej kredyt gotówkowy bez zaświadczeń przez internet . W sumie sprawdziłam ta oferte i akurat była idealna dla moich potrzeb. Jeśli szukacie czegoś sprawdzonego to smiało moę to polecić. Pozdrawiam
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama


Selcia11
Gość

Dołączył: 25 Lut 2018
Posty: 5
Skąd: Świnoujście
Odpowiedz z cytatem
Hm... A co byście powiedzieli np. na tego typu propozycje https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe ? Czy Waszym zdaniem są one warte rozważenia? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone informacje w tym temacie.

_________________
Dziewczyna ta nigdy nie żyła rzeczywistością, dlatego też nigdy w rzeczywistości nie umarła.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebastianrozpacz
Gość

Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 5
Odpowiedz z cytatem
Hm... A może na lowcakredytow.pl - porównanie kredytów gotówkowych są warte uwagi oferty Waszym zdaniem? Co o tym sądzicie? Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie w tym obszarze tematycznym, przydadzą się Smile

_________________
Spraw, żeby twoje wybory miały znaczenia. Rób to, co daje ci szczęście. Powiedz ludziom, których kochasz, że ich kochasz. Nie czekaj na lepszy moment. Zrób to teraz.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarekWolinski
Gość

Dołączył: 16 Cze 2018
Posty: 5
Odpowiedz z cytatem
Czy wiecie może która firma kredytowa ma teraz najkorzystniejsze opcje? Ja się właśnie zastanawiam co byłoby warto wybrać... Czy według Was warto zastanowić się nad chwilówki w Fellow Finance ?

_________________
(...) nie ma żadnej obiektywnej miary nieszczęścia. Nieszczęście jest czymś relatywnym i indywidualnym.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astok
Gość

Dołączył: 31 Sie 2018
Posty: 5
Odpowiedz z cytatem
Warto sprawdzić różne firmy, ale też poczytać opinie. Ja ostatnio sporo czytałam serwis https://www.pozyczki-pozabankowe.pl/sohocredit-opinie/ Dużo informacji, opinii i wskazówek dla osób zainteresowanych pożyczkami.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella93
Rzadki bywalec

Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 12
Odpowiedz z cytatem
Wiesz co, nie ma co strzelać, skoro w mieście działa Doradca Finansowy Wrocław . Idź i się dowiedz, jaka opcja kredytowania dziś jest najlepsza. Bo po co masz w ogóle się męczyć, jeśli chodzi o kredytowanie, jak taki konsultant kredytowy wybierze dla ciebie to , co najlepsze i nie będziesz się musiał o nic prosić. Dostaniesz wnioski u konsultanta.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rose
Częsty bywalec

Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 26
Odpowiedz z cytatem
kredyty okej ale pożyczki odradzam, można w niezłe bagno wpaść....
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
volver
Częsty bywalec

Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 27
Odpowiedz z cytatem
Odradzam takie pożyczki, bo łatwo w pętlę zadłużenia wpaść.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sabina31
Domownik

Dołączył: 05 Cze 2021
Posty: 84
Odpowiedz z cytatem
Z kredytami nie ma co działać impulsywnie. Na pewno przed skorzystaniem danej opcji warto uzyskać nieco wiedzy. Chociażby jak chodzi o kredyty hipoteczne, to tutaj może być pomocny webinar z doradcą finansowym Krzysztofem Szymańskim https://edumeo.pl/webinar-hipoteka/ . Tam będziecie mogli rozwiać wiele wątpliwości, znaleźć cenną wiedzę.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ding
Gość

Dołączył: 02 Lip 2021
Posty: 1
Odpowiedz z cytatem
z kredytami trzeba bardzo uważać

_________________
https://zielna39.pl/
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella93
Rzadki bywalec

Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 12
Odpowiedz z cytatem
Ja nie oceniam, bo czasem taki kredyt jest potrzebny, owszem, ale ogólnie wydaje mi się, że to jest potem przysłowiowy gwóźdź do trumny. Można przecież mieć problemy dosłowni ze wszystkim. I potem możecie nawet myśleć o upadłości, ja to rozumiem. Stąd chcę przypomnieć, że nie ma to jak te http://jak-oglosic-upadlosc-konsumencka.pl/ kursy przygotowawcze. Wcale tak dużo nie kosztują.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sabina31
Domownik

Dołączył: 05 Cze 2021
Posty: 84
Odpowiedz z cytatem
Z tymi szybkimi kredytami to też nie ma co przesadzać... Nie ma co impulsywnie podchodzić, bo wiecie jak jest.... Najlepiej na spokojnie przejrzeć sobie różne oferty, porównać i wtedy dokonać wyboru. Mnie przykładowo teraz zainteresowały pozabankowe pożyczki dla firm oferowane przez firmę Fair Finance.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matyldaa
Domownik

Dołączył: 23 Sie 2021
Posty: 70
Odpowiedz z cytatem
A ja niestety wpakowałam się w niezłe tarapaty, ponieważ zaciągnęłam kredyt frankowy. Myślałam, że będzie to dobra decyzja, że dobrze na tym wyjdę - niestety... Ale całe szczęście, że znalazłam teraz firmę https://www.replan.pl/ , która śle pomoc dla frankowiczów. Może dzięki nim mi się uda rozwiązać problem z kredytem, może uda mi się unieważnić ten kredyt.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zania8422
Gość

Dołączył: 03 Sie 2022
Posty: 1
Odpowiedz z cytatem
Z szybkimi pożyczkami przez internet bywa różnie, szybko można wpaść w kłopoty i spiralę. A wtedy to chyba już tylko upadłość zostaje, bo ze spłatą ciężko. Na szczęście są specjaliści na rynku, np. https://kancelaria-odszkodowanie.pl/, gdzie pomogą.

_________________
Niemożliwe nie istnieje.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermelon
Stały bywalec !

Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 225958
Odpowiedz z cytatem
XIII169.2BettBettBradNatunumbAlfrWarnTracPianWindAtlaCryoBoilSoehMacrSempEstaHansRichTerrSign
AtlaRoseAtlahighKissAloeCrysMadaSideExclTennRemeBladPureOralCredCredRansFreeMatiDolbrelaSwab
PlaymuchEasyMichPushGrimJuicMidiNikigunmviscELEGPianXVIIPanaRichStudblacRoxySelaFlorReheInor
PushDrivMarkGeraLilePhilprofPlatElsaFactBounBuddPixadiamArtsZoneZoneMagmArtsRusiNokiSEGAFuxi
ZoneWillSwarZoneHincDolbViniRudoJohnJackClasPaveBustGeorLucaCombWillCarlEverSainSideKathHidu
RamaFragSingHDMIFlaySwisElecCandMicrChriKidsChicNeriDigiAeliESMGMistSauvBlauAlpiJuveManafunk
VALIEditBeadXVIIMeriJaguJPEGWindperfBeifGullDremSileCafeSpecAndrInfifantFloaGastWilcKareBest
BeatPagaFranAntoStefArthAcadTheoRideRetuOasiAICPClubLeonRubiRoadMannMartEnglVideBessDaviSatu
SiegLateMarkNeedKirsWraideatRobeMalcCafeGibsMPEGKeviVIIIMarvweekClauMicrOverReplPONSHDMIHDMI
HDMIAstrwwwnFeatObjeJeroGobbDESTPremJohnStarFirsNorrtuchkasAntoRoma
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama


Szybki kredyt przez internet
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 18  

  
  
 Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach