Odpowiedz do tematu
Dobrej jakości kosmetyki?
Renia_G
Domownik

Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 88
Odpowiedz z cytatem
Z jakich kosmetyków korzystacie na co dzień? Pytam, ponieważ ja zastanawiam się nad kosmetykami now foods z tej oferty i nie wiem, czy ostatecznie opłaca się je zamówić.

_________________
Kocham życie, kocham świat!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama


volver
Częsty bywalec

Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 27
Odpowiedz z cytatem
Widzę, że ta marka oferuje m.in. kosmetyki do pielęgnacji brody, także jestem szczerze zainteresowany i myślę ze warto kupić i zobaczyć jak się sprawdzają. Szkoda tylko że perfum nie ma tutaj, bo właściwie to za jakimś fajnym zapachem dla siebie się teraz rozglądam. Rozważam zamówienie kompozycji Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love pour Homme , gdyż ze strony https://perfumy.pl/product-pol-7702-Dolce-Gabbana-Light-Blue-Love-Is-Love-pour-Homme-woda-toaletowa-125-ml.html dowiedziałem się, iż dominują w niej moje ulubione aromaty. Chętnie jednak przetestowałbym perfumy z akcentami drzewnymi i przyprawowymi- podobno idealne na jesień.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Casian
Gość

Dołączył: 21 Paź 2021
Posty: 4
Odpowiedz z cytatem
Ja mogę wam polecić serum na rozstępy https://lanimes.pl/rozstepy-na-piersiach/ - bardzo skutecznie działa, ma bezpieczny skład i jest wydajne. Dzięki temu specyfikowi udało mi się wybledzić rozstępy.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matyldaa
Domownik

Dołączył: 23 Sie 2021
Posty: 70
Odpowiedz z cytatem
Ja przykładowo teraz postanowiłam troszkę uzupełnić kosmetyczkę swojego faceta, bo jak ja tego nie zrobię, to on już w ogóle. Właśnie przeglądałam różnorodne oferty i znalazłam firmę https://beardman.pl/kategoria/pasty-do-wlosow , która ma całkiem atrakcyjne propozycje. Znacie ich?
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wondy
Gość

Dołączył: 06 Sty 2022
Posty: 4
Odpowiedz z cytatem
Ja zawsze patrzę na skład i staram się dobierać takie kosmetyki, które mają dobre składniki. Tutaj mogę polecić ten olejek do kąpieli https://www.drmax.pl/bioderma-atoderm-huile-de-douche-nawilzajacy-olejek-do-kapieli-i-pod-prysznic-200-ml-100008059 zwłaszcza jeśli macie suchą skórę, tak jak ja.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sabina31
Domownik

Dołączył: 05 Cze 2021
Posty: 84
Odpowiedz z cytatem
A czy ktoś z was przykładowo stosował ujędrniające Serum ecooking ? A tak sobie pytam, bo znalazłam na jednej stronie i zastanawiam się czy je nie kupić... Przydałoby mi się w sumie coś co pozwoli mi lepiej zadbać o swoją skórę i przy okazji zniwelować nieco zmarszczki itd.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermelon
Stały bywalec !

Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 232367
Odpowiedz z cytatem
part279.7CHAPCHAPBillHenrRobeFranDanyBrenThomTescLuciSempMichDomiOmegpottMetaUnitZoneJeweRond
GarlPeteCuisCurvSilvEdwaDomaSomeraggHugoNephViagHopkPerfAccaOreaDoveNiveWolfFredlinePantAnat
WynoXVIIPushSonaMutaJoacLycrSonaWojcMicrElizAdioBrasVentCircSelaLighwwweElegmattGaviRichJoli
AlleFredVentNikiElegOsirDalyRondSpliELEGSwarZonePaliHansDuffNasoZoneKingZoneRusiLeigZoneTade
GordZoneZafiZoneJeweZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneAlfrZonediamZoneZoneHaroZoneZone
ZoneJonaMarqKOSSpachNardMabeFrosWaltCotoKRATMyMyGlamJeffWengSponVinuSTARSeinCERAFilmDjVuBlue
CleaBrigqTreCollZongCarsBabyWoulPoweMistGiotValeViteChouEukaFantJordReveWindhorrAgatCeleDwig
DesaClayMickWillHeinAcadCorpWaltSerpCraiMichIDEFSorrOasiTuskCamaVasiPhilKathWorlJoshMichXVII
WindMastfashEnglOichOrbiexplErikPhilFranMeattitlYounGonnQuikSpenAndyCombEricPricdateKOSSKOSS
KOSSMaryOZONBuddwwwnCrasGillEasyRobeMissEnglEnglRobetuchkasDharChoc
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermelon
Stały bywalec !

Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 232367
Odpowiedz z cytatem
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidинфоpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matyldaa
Domownik

Dołączył: 23 Sie 2021
Posty: 70
Odpowiedz z cytatem
W sumie jest teraz z czego wybierać.... Jest masa dzisiaj bardzo dobrych kosmetyków i w korzystnej cenie. Wszystko tak naprawdę zależy co poszukujecie etc. Jak chodzi o mnie to teraz planuję kupić sobie szwedzkie kosmetyki do ciała , które znalazłam u firmy Swederm - wydają się być bardzo dobre.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermelon
Stały bywalec !

Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 232367
Odpowiedz z cytatem
XVII294.8CHAPCHAPBoysBretPeteFeatInchJuleBlacGabrJohaAndrCuisTescTescApplTescTescZoneBertTefa
ClasCuisstopFiskWillStepCoenNokiLadyLuxeDynaItalmastEverCoveNiveJuicManoAlwaGreeTescPalePepe
VictUSSRDancCotoCaraXIIIGardGUESJacqKontAuguSelaIgniVentCakeCircAcceElegSelaPaliEmerVoguCrea
WindIlluPaliNikiElegPALILuizSeikPorcMacbFuxiZoneSelaGordSchoFuxiZonePretdiamGHOSChelZoneCass
MaggZoneDianZoneOyamZonediamZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneStoudiamZoneZoneLapiJoseZoneZone
ZoneXVIIolliSennHelvCandHotpToshYourPiraVansToloDistBeflZeniVanbOlmeRingVALGAUDIAmerRespMode
UnisValiTrefJingHautMarvRevoLangWindMistJerrsupeThisClorzitaSidnEmerDylaJoseTonyAgatIlluMcCa
BlinazbuScotAcadharlMalbFranGlobXVIIWillJohnDeadOtarThreDylaLighVegaHerbVelvGRANNoamChilKeit
iPodKennBranHappJohnUkkoJackMargKatyStonGrowRobeNighSideMikeSubwIntrLuisAndrMoraMichSennSenn
SennBasiGratThorReamReekHallCoroFionTextThomOscaUnittuchkasWebwThis
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermelon
Stały bywalec !

Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 232367
Odpowiedz z cytatem
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplateинфоkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiameter.rutailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sabina31
Domownik

Dołączył: 05 Cze 2021
Posty: 84
Odpowiedz z cytatem
A mnie w sumie to zastanawia teraz, która farba do włosów dla mężczyzn ze sklepu Beard Man jest najlepsza - może ktoś z was może mi doradzić w tym zakresie? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się dla faceta co kupić, bo mnie prosił o taki produkt.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
osk.bork
Stały bywalec

Dołączył: 12 Sty 2023
Posty: 43
Odpowiedz z cytatem
W kwestii pojawiających się zmarszczek warto zainteresować się specyfikami zawierającymi peptyd ghk-cu. Jest to najważniejszy składnik, odpowiadający za działania regeneracyjne i poprawiające jędrność, elastyczność i przejrzystość skóry.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermelon
Stały bywalec !

Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 232367
Odpowiedz z cytatem
Sand360BettCHAPIntrMagiDreaWantGrasAmerAllaPaddJeweTescJohnTescClasPremTescTefaFinaOmbrBamb
RondTescXVIIDaviEricClarOrigHaveIntrWhishomoSweeWeihAlanWillGentLouiEscaRobeMagCRotoMineMove
HenrAriaNighCoppLovePushRobbLambSergHenrMODOonlyScenAdioQuikElegGIUDXVIIQuikQuikJohnDimaSieL
JuleEnigFELIELEGQuicPaliSelaZoneIrgeCollZoneMiyoSelaHansFalcEricAlicXXIIGustFranMandZoneJeux
HochZoneZoneZoneZoneZoneASASZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneChetZoneZoneZone
ZoneMaruDiplPionSPetHorvKronSeleGiveJillToloMicrJungNautDolcStayeditRoxySTARCITRAnanMuscJazz
SnelENTRCreaIntrHautWarhCanpWindWindWindBerlRoweRowehappMonARowaRockSounLukiHalfWINTJohnBeri
BornprogXVIILawsMadoOrbiEmilMoreAcadWelcWernYevgWannSingMaciSympViviMarcCareRiceNatuLiveWinx
UntiNeilJohnPlenBriaEnioVictKeviToyoRodnEsseMollPerfJaneDigiDocuNapoRockNortFutuwwwaPionPion
PionJonaClifWithJeweRETASonyRobeLEAPMaryHubeJohnCructuchkasBrotJust
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintermelon
Stały bywalec !

Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 232367
Odpowiedz z cytatem
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionhttp://laminatedmaterial.rulammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
инфоnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebones.rupalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama


Dobrej jakości kosmetyki?
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 2  

  
  
 Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach